fbpx

Hakkımızda

 

Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin

Sanat ve dekorasyonun buluşma noktasında yeni bir soluk olmak üzere kurulan Pickhobi; çarpıcı, iddialı ve modern fotoğraflardan oluşan özgün(seçkin) koleksiyonuyla ilham veren yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarını sunuyor.

Los Angeles at Twilight

 

90’lı yılların başlarında Amerika’nın Los Angeles şehrinde başlayan serüveni günümüze taşıyarak, benzersiz bir hizmet anlayışını sanatla buluşturuyor. Dünyanın dört bir yanındaki fotoğraf sanatının master(seçkin) eserlerinden oluşan koleksiyonu kendi mekanınızda görerek dekorasyonunuzu tamamlayan fotoğrafları kolaylıkla seçmenizi sağlıyor.

Modern yaklaşımı, geniş ürün yelpazesi ve ulaşılabilirlik ilkesi ile sanatı kitleler ile buluşturmayı hedefleyen (Pickhobi sanat dünyasının önde gelen aktörlerinden) olma konusunda iddialı.

 

Global ünlü fotoğrafçıların eserleri

Dünyanın en gizemli noktalarından estetik fotoğraflar barındıran Pickhobi bünyesinde yeni bir evrenin kapılarını aralayabilirsiniz.

03-hakkimizda
04

 

Dünyanın en kaliteli ve modern çerçeveleri

Dünyanın önde gelen çerçeve üreticilerinin yüksek kalite polistren profillerini kullanarak, çerçeve standartlarını bir üst seviyeye taşıyor.
Tasarımcıların her bir fotoğraf için ayrı ayrı hazırladığı modern çerçeveler, farklı renkler ve kombinasyonlar ile Pickhobi yeni bir akıma da öncülük ediyor

 

Dünyanın en kaliteli baskı kâğıdı Hahnemühle, 100 yıl garantili

Fine art baskının vazgeçilmezi Hahnemühle 1584 yılında kâğıt üretimine başlamıştır. Hahnemühle kağıtları kullanılarak basılan eserlerin yüksek kalite standartlarında, uzun ömürlü ve estetik açıdan en doğru yöntemle sergilenmesi sağlanmaktadır.

Close-up view of white rolled paper on white background
06-hakkimizda

 

Dünyanın en iyi camları, Matobel Glass, Belçika
Üretilen eserlerin sergilenmesi ve sunumunda dünyanın en iyi camı olarak bilinen Belçika menşeili yansıma engelleyici Matobel marka cam kullanılmaktadır. Matobel camların kullanımı ile sergileme yöntemi ayrı bir boyuta taşınırken, en kaliteli görsel alımlama yöntemini sizlere sunmayı ilke edinmektedir.

 

Son teknoloji HP baskı makinası

Pickhobi günümüz teknolojisinin zorladığı sınırları bir araç olarak kullanır. Bünyesinde barındırdığı son teknoloji baskı makinası HP Design Jet Z9 Plus Pro ile eserlerin kusursuz bir biçimde sunulmasını sağlıyor.

07

Orijinal HP pigment boyalı mürekkeplerle baskı